نویسنده دانیال روحانی
اگه با من كاری داشتيد با اين شماره تماس بگيريد 09378641406
به گزارش گروه فرهنگی رویکرد،تابناك ، تسنيم انتشارات «عماد فردا» با عناوین متعددی از تازه‌ترین آثارش از جمله حزب‌اللهی افراطی به نمایشگاه بیست و هشتم کتاب می‌آید. حزب‌اللهی افراطی» نام یکی از زيباترين کتاب‌های این انتشارات است که علی روحانی آن را نوشته و در این کتاب با نگرشی خاص به جبهه مذهبی حزب‌اللهی نگاه شده و در آن نویسنده در راستای تقویت این جبهه گاهی به نقد هم پرداخته که اثر را خواندنی کرده است. این کتاب نیز از جمله کتاب‌هایی است که در نمایشگاه در دسترس مخاطبان خواهد بود و ۱۳ هزار تومان قیمتی است که پشت جلد آن درج شده است.
دانيال : جوانان دين گريز نشده اند ،‌كار فرهنگی بلد نيستيم
بچه هياتی ها بخوانند : آيت الله بهجت می فرمايد: حسينی بشويد نه هياتی ! زيرا اگر هم هيئتی بشويد ، حسين تان را آنگونه كه خود دوست داريد و باب ميلتان است می سازيد و هر كس با ميل شما مخالف باشد می گوييد با حسين (ع) مخالف است ولی اگر حسينی باشيد هيئت و رفتارتان را بر مبنای حسين (ع) می سازيد ! هيئتی شدن كاری ندارد كافيست ريش بگذاريد و با پيراهن مشكی از اين هيئت به آن هيئت برويد ! حسينی شدن است كه مشكل است .

یکی از راه های فعال تبلیغ مسیحیت اقدام به تأسیس کلیساهای خانگی است .

 

مسیحیان تبشیری پس از اینکه نتوانستند از طریق کلیساهای عمومی موفق به جذب افراد شوند اقدام به تشکیل کلیساهای سلولی متعدد نمودند .

نحوه جذب در این کلیسا به صورت فامیلی و دوستان صمیمی است و معمولا با تعدادی بین ۱۵ تا ۵۰ نفر تشکیل می شود. این کلیسا ها از کمکهای بسیار گسترده موسسات تبشیری بین المللی سود می برند

 

در شهرهای زیر کلیساهای خانگی فعال هستند :

کرج ، نیشابور ، همدان ، رشت ، لرستان ، بندر انزلی ، چهار محال بختیاری ، اصفهان ، شیراز ، ارومیه ، فیروز آباد ، مشهد ، چالوس ، نوشهر ، بجنورد ، تهران و…

k1

کمک های خارجی

از مؤسسات پشتیبانی کننده کلیساهای خانگی ایران
می توان به بنیاد حیات نو ، انجمن بین المللی مسیحیان ایرانی ( ici) و موسسه بدون مرزو… می توان نام برد .

بنا بر منابع موثق برخی از کلیساهای خانگی فعال سالیانه تا ۵۰۰۰۰ دلار کمک خارجی دریافت کردند .

 

 

جهت مشاهده پاورپوینت مطلب، فایل زیر را دانلود نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code