نویسنده دانیال روحانی
اگه با من كاری داشتيد با اين شماره تماس بگيريد 09378641406
به گزارش گروه فرهنگی رویکرد،تابناك ، تسنيم انتشارات «عماد فردا» با عناوین متعددی از تازه‌ترین آثارش از جمله حزب‌اللهی افراطی به نمایشگاه بیست و هشتم کتاب می‌آید. حزب‌اللهی افراطی» نام یکی از زيباترين کتاب‌های این انتشارات است که علی روحانی آن را نوشته و در این کتاب با نگرشی خاص به جبهه مذهبی حزب‌اللهی نگاه شده و در آن نویسنده در راستای تقویت این جبهه گاهی به نقد هم پرداخته که اثر را خواندنی کرده است. این کتاب نیز از جمله کتاب‌هایی است که در نمایشگاه در دسترس مخاطبان خواهد بود و ۱۳ هزار تومان قیمتی است که پشت جلد آن درج شده است.
دانيال : جوانان دين گريز نشده اند ،‌كار فرهنگی بلد نيستيم
بچه هياتی ها بخوانند : آيت الله بهجت می فرمايد: حسينی بشويد نه هياتی ! زيرا اگر هم هيئتی بشويد ، حسين تان را آنگونه كه خود دوست داريد و باب ميلتان است می سازيد و هر كس با ميل شما مخالف باشد می گوييد با حسين (ع) مخالف است ولی اگر حسينی باشيد هيئت و رفتارتان را بر مبنای حسين (ع) می سازيد ! هيئتی شدن كاری ندارد كافيست ريش بگذاريد و با پيراهن مشكی از اين هيئت به آن هيئت برويد ! حسينی شدن است كه مشكل است .

پخش کتاب

 

موسسات تبشیری مسیحی در راستای تبلیغات خود اقدام به ارسال و اهدا ی کتابهای گوناگون فارسی به مردم می کنند و این کتابها از طریق پست یا چهره به چهره یا پخش در مکانهای عمومی و یا انداختن در صندوق های پستی منازل توزیع می شوند .

کتابهای زیر از نمونه کتابهای ارسالی به منازل افراد است .

 

موسساتی که این اقلام را به ایران می فرستند عبارتند از :

  رادیو صدای انجیل        کلیسای شبان نیکو

               رادیو صدای امید         انجمن بین الملی کتاب مقدس

   کاون اندیشه مسیحی      کلیسای نور امید

  موسسه خدمات کشیشی

 

این فرم را پر کنید و انجیل رایگان بگیرید

جهت مشاهده تمام مطلب فایل زیر را دانلود نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code