نویسنده دانیال روحانی
اگه با من كاری داشتيد با اين شماره تماس بگيريد 09378641406
به گزارش گروه فرهنگی رویکرد،تابناك ، تسنيم انتشارات «عماد فردا» با عناوین متعددی از تازه‌ترین آثارش از جمله حزب‌اللهی افراطی به نمایشگاه بیست و هشتم کتاب می‌آید. حزب‌اللهی افراطی» نام یکی از زيباترين کتاب‌های این انتشارات است که علی روحانی آن را نوشته و در این کتاب با نگرشی خاص به جبهه مذهبی حزب‌اللهی نگاه شده و در آن نویسنده در راستای تقویت این جبهه گاهی به نقد هم پرداخته که اثر را خواندنی کرده است. این کتاب نیز از جمله کتاب‌هایی است که در نمایشگاه در دسترس مخاطبان خواهد بود و ۱۳ هزار تومان قیمتی است که پشت جلد آن درج شده است.
دانيال : جوانان دين گريز نشده اند ،‌كار فرهنگی بلد نيستيم
بچه هياتی ها بخوانند : آيت الله بهجت می فرمايد: حسينی بشويد نه هياتی ! زيرا اگر هم هيئتی بشويد ، حسين تان را آنگونه كه خود دوست داريد و باب ميلتان است می سازيد و هر كس با ميل شما مخالف باشد می گوييد با حسين (ع) مخالف است ولی اگر حسينی باشيد هيئت و رفتارتان را بر مبنای حسين (ع) می سازيد ! هيئتی شدن كاری ندارد كافيست ريش بگذاريد و با پيراهن مشكی از اين هيئت به آن هيئت برويد ! حسينی شدن است كه مشكل است .
855655

راه جهانی

 

راه جهانی باور دارد تنها تفسیر واقعی کتاب مقدس ،‌ برداشت های ویکتور پال ویرویل است. مجله راه متعلق به این فرقه می نویسد:

امروزه این کلیسای به اصطلاح مسیحی اساسا بر پایه تعلیمات سنت ها، آشفتگی ها ، ‌اسارت ها و تناقضات بشری که با کلام واقعی خدا در تضادند،‌ بنا شده است .

139085756269711944

ارسال کتاب و سی دی

 

موسسات تبشیری مسیحی در راستای تبلیغات خود اقدام به ارسال و اهدا ی کتابهای گوناگون فارسی به مردم می کنند و این کتابها از طریق پست یا چهره به چهره یا پخش در مکانهای عمومی و یا انداختن در صندوق های پستی منازل توزیع می شوند .

99677

تبلیغ در اینترنت

سایت
وبلاگ
چت
تالار گفتگو
خبر گذاری مسیحیان ایران

 

539305

دوره های کشیشی(شاگرد سازی)

 

← سایت های فعال مسیحی اقدام به تاسیس دانشگاه های مجازی برای گذراندن دوره های آموزشی مسیحیت کرده اند و در پایان دوره نیز مدرک رسمی اعطا می کنند .

← دو رادیو تبشیری مسیحیان اقدام به برگذاری دوره های شاگرد سازی کرده اند .

unnamed

رادیو

رادیوهای تبشیری

 

رادیو های فارسی تبلیغ مسیحیت

 

3285_566

فرقه های مسیحی فعال در ایران

 

کلیسای جماعت ربانی
کلیسای اسقفی( انگلیکن)
شاهدان یهوه
بابتیستها
کلیسای ارامنه

.

.

4255_421

کلیساهای خانگی

 

← یکی از راه های فعال تبلیغ مسیحیت اقدام به تأسیس کلیساهای خانگی است

← نحوه جذب در این کلیسا به صورت فامیلی و دوستان صمیمی است و معمولا با تعدادی بین ۱۵ تا ۵۰ نفر تشکیل می شود. این کلیسا ها از کمکهای بسیار گسترده موسسات تبشیری بین المللی سود می برند

lor1

تبلیغ به گویشهای محلی

 

موسسات تبلیغی مسیحیان محصولات فرهنگی متنوعی به گویش های مختلف ایرانی تولید کردند از جمله :

ترجمه انجیل
سایت

مازنی
کردی سورانی

آذری
قشقائی

 

Santa-Croce-Florence-4

گرایش به مسیحیت

 

 

از مسلمانان مسیحی شده آمار دقیقی در دست نیست اما خبرهای غیر رسمی از شهرهای مختلفی چون شیراز قائمشهر، رشت ، تهران و خصوصاً ایرانیان ساکن خارج از کشور حاکی از رشد آمار گرایش به مسیحیت در میان هموطنان ما می باشد

IMG13580553

تبلیغ مسیحیت در ماهواره

 

در ماهواره بیش از ۶ کانال مشغول تبلیغ مسیحیت به زبان فارسی هستند
از این میان سه کانال به صورت شبانه روزی برنامه پخش می کند !
این ماهواره ها در تمامی نقاط ایران قابل دریافت می باشند !

salib

مؤسسات تبلیغی مسیحیت

 

مسیحیان در راستای فعالیت های تبشیری بیش از ۴۰ موسسه تبلیغ مسیحیت به زبان فارسی تشکیل دادند . فعالیت های این مؤسسات ، تبلیغات برای جذب فارسی زبانان به مسیحیت می باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code