مهندسی معکوس تکنولوژی صلوات

تکنولوژی تولید ماده شفابخش (عسل)

روزی رسول اکرم و علی علیهما السلام در نخلستانی بودند؛ زنبور عسلی مشغول چرخیدن به دور پیامبر شد. ایشان فرمودند یا علی! این زنبور ما را به ضیافت عسل دعوت می کند … آنگاه از زنبور پرسیدند: با آنکه شما از شکوفه تلخ مزه می مکید, چگونه عسلی که تولید می کنید شیرین است؟ زنبور گفت: یا رسول الله! هر گاه ما از شیره گل ها می مکیم به ما الهام می شود که سه بار بر محمد و آل محمد صلوات بفرستیم؛ در این هنگام تلخی به شیرینی و عسل بدل می گردد. خزینه الجواهر, ص ۵۸۶ به نقل از کتاب صلوات کلید حل مشکلات نوشته علی خمسه ای قزوینی ص۶۸٫ چاپ ۱۳۸۶٫

water art-4
honeybee_genehanson
744554

هوشمندی و تسبیح گویی هستی

خداوند می‌فرماید: هر چه در زمین و آسمان است مرا تسبیح می‌کنند، اما شما آن را  نمی فهمید. آیا تا کنون از خود پرسیده‌اید این جمله چه معنایی دارد؟ هر ذره‌ای در عالم هستی دارای ادراک و شعور است. همه ذرات هستی در محضر خدا هستند و در برابر تک تک اتفاقاتی که در عالم اتفاق می‌افتد از خودشان واکنش نشان می‌دهند. آب یکی از اینهاست. آب خوب و بد و زشت و زیبا را می‌فهمد. آب دعا را می‌فهمد. آب اهانت و فحش را می‌فهمد.

krystal-foto

تحقیقات پرفسور ژاپنی؛ ماسارو ایموتو

پروفسور ماسارو ایموتو، مدعی واکنش هوشمند آب در برابر محیط پیرامون خود است؛ او یافته‌های خود را با استفاده از حدود ۱۰ هزار آزمایش جمع‌آوری، و در سه جلد کتاب ارائه کرده است. وی معتقد است که مفاهیم متافیزیکی محیط بر هندسه بلورهای آب تأثیر می‌گذارد. ایموتو با یک الکترومیکروسکوپ، تغییرات شکلی بلورهای آب را در واکنش به انواع متغیرها به تصویر کشید. او توانست از بلورهای آب، پس از انجماد آنها عکس بگیرد.

Masaru_Emoto_hado_water_foto_No_2

زیبایی بلورهای آب در سرچشمه ها

ایموتو به این نتیجه رسیده‌است که آب‌هایی که تازه از چشمه‌ها و دل کوه بیرون می‌آیند، به دلیل این که هنوز در معرض افکار منفی قرار نگرفته‌اند، ساختار بلورین زیبایی به دارند. تصویر بلور زیبای آب سرچشمه رودخانه شیمانتو

32122900442058371122

تاثیر محیط آلوده و گناهان بر هندسه مولکولی آب

ایموتو می‌گوید وقتی آب رودخانه شیمانتو از میان شهرها عبور می‌کند تحت تاثیر امواج منفی در شهرها، به شدت آشفته و زشت می شود.

95956799957223259192

دعا همه چیز را زیبا می کند

ایموتو ثابت کرد که دعا همه چیز را زیبا می‌کند؛ و یکی از اینها آب است. او می گوید که دعا بلافاصله بر آب اثر می گذارد. تصویر بلورهای آب دریاچه فوجیوارا قبل از دعا:

46622986936330092938

تاثیر دعا بر آب؛ دریاچه فوجیوارا پس از دعا

پروفسور ایموتو آنگاه گروهی را در کنار دریاچه “فوجیوارا” جمع کرد و از آنها خواست تا دعا بخوانند. سپس بلافاصله آب را منجمد کرده، از آن عکس گرفت. بلورهای آب دریاچه فوجیوارا پس از دعا به شکل منتظمی درآمدند.

83394494048389744383

زشتی آبهای شهری؛ دریاچه ای در برزیل

ماسارو سپس آب دریاچه‌ای در برزیل را آزمایش کرد. او متوجه شد که آب‌های شهری بسیار بی‌قواره اند! شهرتان هر چه هست مال شما یک نفس روستا به من بدهید!

69690936548933006719

اثر اخلاص و یک دستی جمع، در نیتجه دعا

ایموتو معتقد است که دعا حتی از راه دور بر آب اثر می گذارد. تحقیقات وی می گوید که خلوص نیت در دعا بسیار مؤثر است. آنهایی که خالص‌تر دعا می‌کردند شکل آب زیباتر می‌شود. وی به این نتیجه رسید که در دعاهای گروهی، اگر انسان خبیثی باشد، تأثیر مثبت دعاهای دیگر از بین می‌رود. (این مطلب به زیبایی تداعی کننده عدم ریزش باران در جریان دعای گروه برگزیده حضرت موسی، به سبب وجود یک عنصر گناهکار در میان آنان  است). تصویر همین آب بی قواره شهری، پس از دعا از راه دور:

82221960525062848916

اثر موسیقی هوی متال بر آب؛ پریشانی و پاره پارگی

ایموتو سپس در بررسی تاثیر انواع موسیقی ها بر آب،  موسیقی هوی‌متال را برای آب مورد آزمایش پخش کرد. تصویری پریشان و پاره پاره نتیجه این آزمایش است:

91593831959267059251

تاثیر نوشته ها بر آب؛ آدولوف هیتلر

ایموتو نشان داد که نه تنها افکار، رفتار و کلمات بر هندسه مولکولی آب تاثیر دارند، بلکه نوشته‌ها نیز بر آب تأثیر گذارند. او آب را در ظرفی شیشه‌ای ریخت و بر روی برچسبی، کلمه آدلف هیتلر را نوشت، واکنش آب به آن بسیار هوشمندانه و حیرت انگیز بود! هراس و خوفناکی!

salavat-6

متن زیارت جامعه کبیره چه می گوید؟

و خداوند، صلوات …  ما بر شما (اهل بیت) را سبب پاکیزگی خَلق و خُلق ما قرار داد؛ «وَجَعَلَ صَلَواتَنا عَلَیْکُمْ، وَما خَصَّنا بِهِ مِنْ وِلایَتِکُمْ طیباً لِخَلْقِنا، وَ طَهارَهً لأنْفُسِنا، وَ تَزْکِیَهً لَنا، وَ کَفّارَهً لِذُنُوبِنا» بنابراین، قطعا صلوات عامل زیبایی و سلامت بدن و روح است.

457943_7HWA4Z0x

تاثیر جملات شیطانی بر آب؛ ترا می کشم!

هنگامی که ایموتو بر روی ظرف آب نوشت “I Will Kill You” تو را خواهم کشت، آب چنین وحشتزده و هراسان شد :

3923349410

جنگ نرم اقتصادی وغذایی؛ فلینظر الانسان إلی طعامه!

اگر خود شما دشمن خونی کسی باشید و به هیچ اخلاقی جز نابودی دشمن پابند نباشید، و فرمول نوشیدنیهای دشمن هم در دستان شما باشد چه چیزی به خورد آنها می دادید؟ همین که آنها به خورد ما می دهند: فانتا، پپسی، اسپرایت، کوکاکولا، نستله، آب معدنی دسانی، آب معدنی دماوند!

10dytkj

از لعن امام علی تا لعن حضرت محمد، علیهماالسلام

به دستور معاویه، مسلمانان هشتاد سال، امیرالمومنین علی (ع) را لعن کردند و حالا شرکت خوشگوار مشهدالرضا، منبر میلیاردها لعن و دشنام به حضرت محمد و مکه شده است؛ و عده ای بی اطلاع را وامی دارند که با پول خود، برند قبیح ترین فحش عالم را نثار اشرف مخلوقات کنند: نعوذ بالله مرده باد محمد! ویران باد کعبه! آه از مظلومیت نظام اسلامی، امام خامنه ای، مردم مظلوم و امام رضای واقعا غریب مان!

ya.mohamad

مهندسی معکوس تکنولوژی صلوات

از یامحمد تا لامحمد!: وقتی یامحمد (ص) تلخی ها و تلخکامی ها را عسلی شیرین و شفابخش می کند، عجیب است که ما به جای داروخانه معنوی، با اندک مشکلی به سراغ قرص های مسکن می رویم؛ اما شیاطین، حقیقت تکوینی شیرین سازی صلوات را با مهندسی معکوس، در صنعت خود وارد می کنند؛ البته این مهندسی معکوس را در جهت عکس اهداف فطرت آفرینش به کار می گیرند. آنان فهمیده اند که “لا محمد” خاصیت زهرآگین سازی عظیمی بر هستی و آب می‌گذارد، بنابراین، در یک طراحی دقیق و خائنانه، وقیح ترین فحش عالم را بر روی نوشیدنی خلق الله نوشته اند، تا آن را کوفت کنند و زهر در کام خود و دوستانشان بریزند!

9063-7c8a712446c51d93f1ca1525e6b0f825-l

نه غزّه نه لبنان، فقط اسرائیل!

حضررات معصومین، محمد، علی، فاطمه، حسین، مهدی و … ایرانی نیستند. جایگاه آنان در شعار نه غزه نه لبنان چیست؟ حامیان نه غزه نه لبنان، دین و شرف ما را هدف گرفته اند؛ و هیچ واکنشی به حمایت از صهیونیزم نشان نمی دهند. پپسی به عنوان شرکتی حامی صهیونیزم زبان حالش این است: “هر پنی را بپردازید! اسرائیل را حفظ کنید!” این همان جمله ای است که به حسن اتفاق (احتمالا این نام از اسم آنزیم گوارشی پپسین گرفته شده است)، حروف اول آن به زبان انگلیسی می شود؛ PEPSI؛ یعنی هر ریالی (پنی: نام دیگر سِنت آمریکایی و نیز یک صدم پوند انگلیسی) را که می توانید، برای نجات اسرائیل بپردازید! ته شعار نه غزه نه لبنان که از اسرائیل طراحی می شود، همین پپسی است که سرسفره رقیه و امام حسین (ع) هم می گذاریم! شرفمان کجا رفته است؟

asre_ashoora

از عصر عاشورا تا عاشورای عصر!

قاتل کودکان فلسطین ما هستیم، با چه رویی روضه علی اصغر می خوانیم؟ تیر سه شعبه حرمله های امروز را ما می سازیم. دیدی عصر عاشورا را هنوز چنان نفهمیده ایم که عاشورای عصر را بفهمیم؟

545456546

از سوزاندن محتوای قرآن تا سوزاندن کاغذ آن

تعاونوا علی البر ّو التقوی و لاتعاونوا علی الإثم و العُدوان مائده۲: در کار نیک همدیگر را یاری کنید و در گناه و دشمنی هم دستی نکنید.  پیامبر ص فرمودند: “هنگام رستاخیز ملکی ندا می‌دهد: کجایند ستمگران و همدستانشان؟ آنان که دواتی برای شان آماده کردند؛ یا بند کسیه‌ای برای شان بستند؛ یا مدادی برایشان تراشیدند، اینان را با آنان محشور کنید! بحار، جلد ۷۲، ص۳۷۶٫

97921

شرف صفوان جمّال

ای صفوان همه چیزت نیکو است، جز یک چیز! صفوان گفت: فدایت شوَم آن چیز، چیست؟ امام کاظم فرمود: این‌که می‌خواهی شترانت را به هارون کرایه دهی. صفوان گفت: ولی به خدا سوگند من آنها را برای خوشگذرانی و تفریح و شکار کرایه نمی‌دهم؛ بلکه برای سفر مکه اجاره می‌دهم، بعلاوه خودم سر پرستی آنها را برعهده نمی گیرم؛ بلکه غلامانم را برای این کار می‌فرستم. امام فرمود: ای صفوان! آیا آنان باید کرایه‌ات را بپردازند؟ صفوان: آری فدایت شوم. آیا دوست داری تا آن زمان، زنده بمانند؟ صفوان گفت: آری. امام فرمود آن کس که طالب بقائشان باشد از آنان است و هر کس از آنان باشد قطعا وارد آتش می‌شود. پس صفوان رفت و همۀ شتران را فروخت. این خبر به هارون رسید. هارون صفوان را احضار کرد و گفت: … اگر به خاطر خوش رفتاریت نبود همین الآن گردنت را می‌زدم! بحار، ج ۷۲، ص ۳۷۶٫

و لعن الله امّه أسرجت و ألجمت… و لعن الله الممهّدین لهم بالتمکین من قتالکم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code