ما زیر چکمه امریکا برویم چون ملت ضعیفی هستیم! چون دلار نداریم! امریکا از انگلیس بدتر‚ انگلیس از آمریکا بدتر‚ شوروی از هر دو بدتر‚ همه از هم بدتر‚ همه از هم پلیدتر. اما امروز سر و کار ما با این خبیث هاست‚ با امریکاست. رئیس جمهور امریکا بداند‚ بداند این معنا را که منفورترین افراد دنیاست پیش ملت ما‚ امروز منفورترین افراد بشر است پیش ملت ما.

userupload_201
1696415_278
taskhir (1--)

خط این بود که اصلا امریکا منسی بشود. یک دسته شوروی را طرح می کردند تا آمریکا منسی بشود‚ یک دسته الله اکبر را کنار می گذاشتند‚ سوت می زدند و کف می زدند آن هم در روز عاشورا‚ خط این بود که این قضیه مرگ بر آمریکا منسی بشود.

لهذا دیدید که آن روزی که این جوانهای بیدار عزیز ما این لانه جاسوسی را گرفتند‚ این شیاطین به دست و پا افتادند. یکی گفت که اینها خط شیطان هستند و دنبال این کردند که ما الان اسیر آمریکا هستیم. نه اینکه نمی فهمیدند که نه‚ اسیر آمریکا نیستیم‚ می خواستند که ما را از استقلال بیرون بیاورند وبه دامن آمریکا بیندازند.

الان در راس همه مسائل اسلامی ما‚ قضیه مواجهه با امریکاست. امروز اگر قوای ما از هم منفصل شوند‚ به نفع امریکاست و الان دشمن ما امریکاست و باید تمام تجهیزات ما به طرف این دشمن باشد. مبادا یک وقتی یک تبلیغات سوئی بشود و نظرهای ما تشتت پیدا کند و افکارمان افکار مختلف بشود و در نتیجه ما یک افکاری داشته باشیم و شما یک افکاری داشته باشید و دستجات دیگر افکار دیگری داشته باشند. باید الان همه افکار یک چیز باشند.

 

 

به همه اشخاصی که همین طوری راه می روند تعلیمات نظامی بدهید. مملکت اسلامی باید همه اش نظامی باشد و تعلیمات نظامی داشته باشد. یکی از ابواب فقه باب رمی است‚ باب تیراندازی است‚ آن وقت تیراندازی بوده‚ حالا هم تیراندازی هست به یک طور دیگری.

 

 

رحمت و برکات خداوند بزرگ بر بسیج مستضعفان که بحق پشتوانه انقلاب اسلامی است و به کوشش ارزنده خود ادامه داده و بحمدالله تعالی با همت جوانان برومند و داوطلبان گروه میلیونی‚ رزمنده تربیت و امید آن است که با شرکت فعال قشرهای معظم ملت و شور و شعفی که در جوانان عزیز از برکت اسلام مشاهده می شود ارتش ۲۰ میلیونی که نگهبان جمهوری اسلامی و کشور عزیز از شر جهانخواران متجاوز است تحقق یابد.

 

 

حقیقتا اگر بخواهیم مصداق کاملی از ایثار و خلوص و فداکاری و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارائه دهیم‚ چه کسی سزاوارتر از بسیج و بسیجیان خواهند بود!

 

 

بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن‚ نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را که همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند.

 

 

 

IMG11293235

وظائف بسیج دانشجویی

 

انواع جنگ

۱-بر اساس شدت آن

۲-بر اساس به کار گیری سلاح

۳- بر اساس علنی یا مخفی بودن

۴-بر اساس موضوع و حوزه

۵-بر اساس صلابت منازعه

۶-بر اساس شیوه جنگیدن

 

ناتو فرهنگی

ناتوی فرهنگی از حیث هدف دارای سه مرحله است:

۱- تحمیل فرهنگی،

۲- تخریب فرهنگی و

۳- در نهایت تسلیم فرهنگی.

 

ویژگیهای ناتوی فرهنگی

 

 

همین نیروهای مومن و بسیجی و حزب اللهی، یعنی همین عامه ی مردم مومن، یعنی همین اکثریت عظیم کشور عزیز ما،همینهایی که جنگ را اداره کردند، همینهایی که ازاول انقلاب تا حالا با همه ی حوادث مقابله کردند در این مورد(امر به معروف و نهی از منکر زبانی )، مهمترین نقش را می توانند داشته باشند. همین نیروهای مردمی، که اگر نبودند (این بسیج اگر نبود، این نیروی عظیم حزب الله اگر نبود)، در جنگ هم شکست می خوردیم، در مقابل دشمنان گوناگون هم دراین چندسال شکست می خوردیم و آسیب پذیر بودیم.

 

 

هدف تهاجم فرهنگی دشمن این است که ذهن مردم را عوض کند، از راه اسلام منصرف کند، و از مبارزه ناامید کند.

 

 

امروز ما در یک کارزار فرهنگی و سیاسی و در واقع در وسط جنگ دو هویت قرار داریم و دشمن در این میدان جنگ تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا امید، انگیزه و ایستادگی نسل جوان را در هم بشکند.

 

 

یک بخش دیگر، امنیت فرهنگى و امنیت اخلاقى است. مردم به جوانان و به فرزندان خود علاقه‏مندند و از این‏که آنها دچار اعتیاد بشوند، دچار فساد اخلاق بشوند، دچار وسوسه‏هایى بشوند که آنها را از مسیر درست زندگى دور بیندازد، نگرانند. این نگرانى و دغدغه را چه کسى برطرف مى‏کند؟ چه چیزى برطرف مى‏کند؟ امنیت فرهنگى. امنیت فرهنگى را هم در بخش عظیمى، نیروهاى بسیج، نیروهاى مؤمن، جان بر کف، تأمین میکنند.

 

 

جنگ نرم

هدف جنگ نرم

۱- تصرف قلب ها

۲- سیادت ذهن ها

 

 

جنگ نرم، جنگی است که در آن فرماندهان- عالمان دانشگاهی- و افسران- دانشجویان- از استقرار بت‌ها در درون خانه‌ی دل خود جلوگیری نموده و با تبر یقین، بت‌های ذهن عمومی را فرو می‌ریزد و جای را برای حقیقت الهی باز می‌کنند.

 

 

قدرت نرم به این معنا است که به جای اینکه با زور یا تشویق و یا تنبیه حرف خود را به کسی تحمیل کنید، کاری انجام دهید تا انسانها طوری عمل کنند که شما میخواهید و برای این کار باید بر قلب و ذهن افراد مدیریت کرد.

 

جهت مشاهده تمام مطلب فایل زیر را دانلود نمایید

1 نظر

 1. علی گفت:

  سلام جناب روحانی
  نوجوانی ۱۸ ساله ام و پارسال شمارو از نزدیک زیارت کردم.
  سوالی داشتم و اونم این بود که چرا ما باید از کشور های عربی اینقدر حمایت ((های بیجا)) بکنیم و به قول معروف از دهن مردم خودمون بزنیم و بفرستایم برای عربها؟؟؟ اون هم اعرابی که اینقدر از ایرانیا تنفر دارن!!!
  اخیرا اعراب پس از فاجعه منا به صفحه رسمی امام خامنه ای و رئیس جمهور در اینستاگرام حمله کردند و به ایشان و انقلاب و ایران و ایرانی توهین کردند! بازاری برای فحشا و قاچاق ایرانی در حوزه کشور های خلیج فارس
  (( که کشور های عربی هستند)) درست کردند!
  بحرین!!! بحرین که به اندازه یکی از کوچکترین استان های ایرانه کاردار ایران(( آقای بابایی)) رو اخراج کرد و از سفیرش خواست تا خاک ایران رو ترک کنه! این تحقیر کمی نیست. وحالا ما باید از اینها دفاع کنیم؟
  ما معتقدیم که باید از مسلمانان مظلوم دفاع کنیم و این رو وظیفه خودمون میدونیم اما به چه قیمتی؟؟؟ به قیمت فرو رفتن هرچه بیشتر مردم خودمون در فقر و فلاکت؟ چرا به جای اینکه بیایم اشتغال زایی کنیم و به فقرا و نیازمندان جهیزیه و ازدواج جوانها و مسائلی از این قبیل در کشور خودمون بپردازیم باید…
  البته که حمایت از مظلومین در کشور های دیگه یک تکلیفه اما به اندازش!
  بازم بخاطر طولانی شدن عذرخواهم و امیدوارم به این چراها جواب قانع کننده ای بدید.
  یا علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code