نویسنده دانیال روحانی
اگه با من كاری داشتيد با اين شماره تماس بگيريد 09378641406
به گزارش گروه فرهنگی رویکرد،تابناك ، تسنيم انتشارات «عماد فردا» با عناوین متعددی از تازه‌ترین آثارش از جمله حزب‌اللهی افراطی به نمایشگاه بیست و هشتم کتاب می‌آید. حزب‌اللهی افراطی» نام یکی از زيباترين کتاب‌های این انتشارات است که علی روحانی آن را نوشته و در این کتاب با نگرشی خاص به جبهه مذهبی حزب‌اللهی نگاه شده و در آن نویسنده در راستای تقویت این جبهه گاهی به نقد هم پرداخته که اثر را خواندنی کرده است. این کتاب نیز از جمله کتاب‌هایی است که در نمایشگاه در دسترس مخاطبان خواهد بود و ۱۳ هزار تومان قیمتی است که پشت جلد آن درج شده است.
دانيال : جوانان دين گريز نشده اند ،‌كار فرهنگی بلد نيستيم
بچه هياتی ها بخوانند : آيت الله بهجت می فرمايد: حسينی بشويد نه هياتی ! زيرا اگر هم هيئتی بشويد ، حسين تان را آنگونه كه خود دوست داريد و باب ميلتان است می سازيد و هر كس با ميل شما مخالف باشد می گوييد با حسين (ع) مخالف است ولی اگر حسينی باشيد هيئت و رفتارتان را بر مبنای حسين (ع) می سازيد ! هيئتی شدن كاری ندارد كافيست ريش بگذاريد و با پيراهن مشكی از اين هيئت به آن هيئت برويد ! حسينی شدن است كه مشكل است .

یکی از ایراداتی که عیب جویان و زخم خوردگان اسلام، به امام راحل می گیرند، این است که ایشان وعده آب و برق رایگان به ملت داد، مردم هم فریب خوردند و به حکومت آخوندی رای دادند و بعدا معلوم شد که این وعده دروغ بوده است؛ و یا بر اساس محاسبه نبوده و امام راحل جو گیر شده است. به هر حال اساس حاکمیت جمهوری اسلامی ایران بر فریب است. در ادامه آشکارا روشن می شود که این یک تهمت و مغالطه بیش نیست.

 

الف. شایعه آب و برق رایگان در سخنرانی امام در ۱۲ بهمن بهشت زهرا

امام خمینی در سخنرانی ۱۲ بهمن خود در بهشت زهرا چنین سخنی نگفت؛ پس شایعه مشهور دروغ است. و امام خمینی نه جو گیر شده است و نه سخن مردم فریبی در ۱۲ بهمن زده است. اینک تصویر کل سخنان امام در بهشت زهرا در روز پنج شنبه ۱۲ بهمن ۵۷ که در روزنامه کیهان ۱۴ بهمن ۵۷ منتشر شده است

52589

ب. ماجرای اعلام آب و برق رایگان برای کم درآمدها از سوی دولت موقت

وب سایت آهستان مقاله خوبی در این باره منتشر کرد و پیرو آن، کارهای دیگری نیز از طرف دیگر فعالان سایبری انجام گرفت. شعار آب و برق رایگان، در تاریخ ۸ اسفند ۵۷ از سوی عباس امیرانتظام، سخنگوی دولت موقت اعلام شد. این شعار نیز غیر منطقی نبود. زیرا گفته شد که آب و برق برای افراد کم درآمد مجانی می شود نه همه. نکته ای که معمولا در شایعات مغفول می ماند.

12547

ج. ورود امام برای جلوگیری از تحریف مسیر اصلی انقلاب

ولی از آن جا که این شعار نیز ممکن بود به عنوان هدف اصلی انقلاب تلقی شود، امام خمینی در برابر آن واکنشی منطقی و دقیق نشان داد. ایشان چهار روز بعد در ۱۲ اسفند ۵۷ در فیضیه قم برای اصلاح این سخن غلط، جلوگیری از اینکه شعار و هدف اصلی انقلاب شود، آن را در حد یک مساله بی اهمیت مطرح کردند و مساله اصلی انقلاب را معنویت و عبودیت برشمردند. بنابراین اساسا اصل این سخن از عباس امیرانتظام و دولت موقت بوده است نه امام خمینی؛ ثانیا قبل از انقلاب و برای فریب مردم نبوده است و بلکه در ۱۲ اسفند ۵۷ و بعد از انقلاب بوده است. وبلاگ پیچ بزرگ تاریخ: تصویر سخنان حضرت امام خمینی، پس از پیروزی انقلاب در ۱۲ اسفند و برای جلوگیری از انحراف مسیر اصلی انقلاب در فیضیه قم و نه در بهشت زهرا

587498

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code