نویسنده دانیال روحانی
اگه با من كاری داشتيد با اين شماره تماس بگيريد 09378641406
به گزارش گروه فرهنگی رویکرد،تابناك ، تسنيم انتشارات «عماد فردا» با عناوین متعددی از تازه‌ترین آثارش از جمله حزب‌اللهی افراطی به نمایشگاه بیست و هشتم کتاب می‌آید. حزب‌اللهی افراطی» نام یکی از زيباترين کتاب‌های این انتشارات است که علی روحانی آن را نوشته و در این کتاب با نگرشی خاص به جبهه مذهبی حزب‌اللهی نگاه شده و در آن نویسنده در راستای تقویت این جبهه گاهی به نقد هم پرداخته که اثر را خواندنی کرده است. این کتاب نیز از جمله کتاب‌هایی است که در نمایشگاه در دسترس مخاطبان خواهد بود و ۱۳ هزار تومان قیمتی است که پشت جلد آن درج شده است.
دانيال : جوانان دين گريز نشده اند ،‌كار فرهنگی بلد نيستيم
بچه هياتی ها بخوانند : آيت الله بهجت می فرمايد: حسينی بشويد نه هياتی ! زيرا اگر هم هيئتی بشويد ، حسين تان را آنگونه كه خود دوست داريد و باب ميلتان است می سازيد و هر كس با ميل شما مخالف باشد می گوييد با حسين (ع) مخالف است ولی اگر حسينی باشيد هيئت و رفتارتان را بر مبنای حسين (ع) می سازيد ! هيئتی شدن كاری ندارد كافيست ريش بگذاريد و با پيراهن مشكی از اين هيئت به آن هيئت برويد ! حسينی شدن است كه مشكل است .

لطفا برای مشاهده بهتر، روی تصاویر کلیک کنید و بزرگنمایی را انتخاب نمایید

4 دیدگاه

 1. مرتضی مرادی گفت:

  لایک داری برادر

 2. مهدی گفت:

  سلام
  اقای روحانی این عکسا درست نشون داده نمیشن.کلیک هم میکنیم اما بازم نمیان
  تشکر

  • سلام منظور از درست نشون ندادن چیه؟ کامل باز نمیشه یا اصلا باز نمیشه یا … ؟ با چه دستگاهی وارد شدید؟ تلفن همراه یا کامپیوتر؟ اگر اطلاعات دقیق می دادید بهتر راهنمایی می کردم
   در حالت کلی بررسی شد مشکلی مشاهده نشد. با یک مرورگر دیگر امتحان کنید یا کش مرورگر فعلی را خالی کنید
   در صورت حل نشدن مشکل، مجدد اطلاع دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code