فرق بین گاو پرست با خدا پرست مسلمان

متن شایعه

 

 

” فرق بین گاو پرست با خدا پرست مسلمان! اخبار ۲۰:۳۰ چندی پیش فیش حقوقی معاون بیمه تامین اجتماعی رونشون داد: مبلغ دریافتی: ۲۷۸/۵۶۶/۵۲۰ ریال !!! (بیست وهفت میلیون و هشتصدوپنجاه وشش هزارو ششصدوپنجاه ودوتومان) نکته جالب توجه قسمت دریافت وام ایشون بود: مبلغ وام دریافتی: ۴/۸۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال (چهارصدوهشتاد میلیون وام دریافتی ) و قسمت جالبتر: مبلغ ماهانه قسط وام: ۵/۷۰۰/۰۰۰ریال (پانصدوهفتاد هزارتومان) یعنی بنده خدا… باید تقریبا ۹۰سال دیگه وام رو پس بده!! و حالا …. زین العابدین عبدالکلام به مدت پنج سال رئیس جمهورکشور هندبود. او چند روز پیش(۲۷ژوییه ۲۰۱۵) در سن هشتاد سه سالگی درگذشت و ملت هند را به عزا نشاند. تلویزیون ملی هند دارایی و ثروت او را چنین اعلام کرد: سه دست کت و شلوار شش عدد پیراهن یک عدد ساعت مچی دو هزار و پانصد جلد کتاب یک آپارتمان دولتی که مدت ها پیش به جامعه دانشمندان هند تحویل داده شد. موجودی بانکی صفر. تنها دارایی او دعای یک ونیم میلیارد جمعیت هندوستان که همراهش بود! این هندوی گاو پرست کجا؟! و مسئولین خدا پرست ما کجا؟! 

فیش حقوقی

پاسخ شایعه

 

۱- متاسفانه در سطوح بالای برخی سازمانها شاهد پرداخت ارقامی غیر متعارف هستیم که گاها خبرساز نیز می شوند. این در حالیست که تبصرهء ماده ۷۶ قانون مدیریت خدمات کشوری حداکثر حقوق را مشخص کرده است!

 

۲- فیش حقوقی مدیرعامل یک شرکت بیمه دولتی که در برخی رسانه ها انتشار یافت، رقمی حدود ۲۶ میلیون تومان داشت، اما رقم وام ادعا شده در شایعه در آن وجود ندارد!

 

۳- وامی که در این فیش درج شده ۳ و نیم میلیون تومان است نه ۴۸۰ میلیون تومان و وام ذکر شده در فیش نه در ۹۰ سال، بلکه با بخشی از دریافتی یکماه ایشان مستهلک می شود!

http://yon.ir/Hoghughi

 

۴- پرداختهای خارج از عرف، ناشی از ضعف برخی قوانین و دور زدن آنها در قالب پاداشهای نجومی است!

http://yon.ir/padash

 

۵- “زین العابدین عبدالکلام” رئیس جمهور فقید هند گاوپرست نبود! همانطور که از نام او پیداست او یک مسلمان زاده معتقد به فرائض دینی اسلام بود! پدرش امام جماعت مسجد محل و مورد رجوع اهالی بود!

 

۶- هیچ منبع هندی یا بین المللی ادعاهای شایعه در خصوص دارائی های او را تایید نمی کند! “کلام” که پدر موشکی هند نیز بود، علاوه بر حقوق بازنشستگی و حق تالیف کتابهایش، ملکی هم در بنگلور هند داشت! اقلامی از جمله لب تاپ و… هم از میراث اوست!

http://yon.ir/abdolkala

http://yon.ir/abdolkalam

 

۷- برخی مسئولان کشور و خصوصا رهبر انقلاب، دستور اسلام مبنی بر ساده زیستی را رعایت می کنند. ساده زیستی ایشان نمونه است، تا جایی که تمام زندگی شخصی رهبرانقلاب بجز کتابهایشان، در یک وانت کوچک جا می‌شود! جا دارد همه کارگزاران به تعالیم مکتب و این الگوی ناب اقتدا کنند.

http://yon.ir/sadezisty

http://yon.ir/sadezist2

 

حق جو وحق طلب باشیم

برگرفته از سایت شایعات

1 نظر

  1. فاطمه قربانی گفت:

    مرگ بر شایع سازان دروغگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code