شبهه انقلاب

 متن شبهه 

انقلاب نتیجه ناآگاهى بود؛ جنگ نتیجه انقلاب بود، عقب ماندگی نتیجه جنگ بود؛ تحریم نتیجه عقب ماندگى شد؛ و اختلاس و دزدى نتیجه تحریم!؛ فقر و فلاکت اقتصادى و فرهنگى نتیجه اختلاسها؛ ایمان و خرافات نتیجه فقر؛ و ناآگاهى نتیجه خرافات است.
این چرخه ۴٠ سال کابوسی است که با ناآگاهى شکل گرفت و هنوز هم با ناآگاهى ادامه دارد…

 

#پاسخ:

#انقلاب نتیجه #آگاهی و #ایمان و #استقامت بود .
آگاهی از غارت مردم؛ آگاهی از فساد راس هرم قدرت، آگاهی از استبداد و خفقان، از ۵۰ هزار زندانی سیاسی؛ آگاهی از انتخابات های فرمایشی؛ آگاهی ازقانونی که شاه ایران را با سگ آمریکایی برابر می کرد (کاپیتولاسیون) آگاهی از اعطای وام ها و باج های میلیاردی به کشورهای ثروتمندی چون سوئد با وجود صدها #حلبی آباد در اطراف شهرهایمان؛ آگاهی از سرسپردگی به استعمارگرانی چون انگلیس و بخشیدن گوشه گوشه سرزمین مان (#بحرین و جزایر زیبای اطرافش)؛ آگاهی از قراردادهای ننگین نفتی و حراج منابع کشور؛ آگاهی از وابستگی ارتش و تمام ارکان اجرایی کشور به ۵۰ تا ۸۰ هزار #مستشار (و در واقع #کارفرمای) امریکایی؛ آگاهی از اسلام ستیزی سیستماتیک حکومتی که ادعای مسلمانی می کرد.. آگاهی از #طاغوتی دست نشانده کفار که بر مسلمانان حکومت میکرد.. شاهی که خودش و پدرش با #کودتا آمدند. نه با مردم. با چکمه و تفنگ آمدند. نه با گل و صلوات و صندوق رای.

 

انقلاب به #مردم ما عزت و استقلال داد. حق #انتخاب داد. حق #دینداری داد. حق #خداپرستی داد. حق پاکی داد. حق عدالت طلبی داد.

 

ما #جنگ نکردیم که برایش جواب پس بدهیم. ما #دفاع کردیم. جنگ ما تاوان استقلال ما بود. تاوان شکوفه زدنمان بود. درد زایمانی بود که برای تولد یک ایران جدید مقتدر، به ما تحمیل کردند.

 

#تحریم های ظالمانه نتیجه ایستادگی ما در برابر ظلم بود. نتیجه قدرت ما بود. هر درخت تنومندی بالاخره روزی با طوفان خواهد جنگید تا قویتر شود. نتیجه تحریم ها، عقب ماندگی نبود، اتفاقا با وجود تحریمها رشد کردیم. رشد علمی، رشد صنعتی، استقلال در صنایع دفاعی و پزشکی و…

 

ایران اسلامی بعنوان یک قدرت منطقه ای و بین المللی ظهور کرد. تروریست ها با حمایت امریکا و عربستان تا پشت مرز ایران آمدند اما جرات نکردند یک گلوله به سمت ایران اسلامی شلیک کنند و این نتیجه انقلاب ما بود.

 

انقلاب ما در بیرون از مرزهایمان هم ثمر داد. تکثیر شدیم در گوشه گوشه دنیا. یک قطره از اقیانوس ما انقلاب شد، کسی مثل شیخ #زکزاکی. ۱ نفر، ۲۰ میلیون نفر را شیعه کرد. یک قطره از اقیانوس انقلاب ما شد سیدحسن #نصرالله و جهاد اسلامی که سبب شد هرگز #اسرائیل پس از انقلاب ما پیروز هیچ میدانی نباشد.. اشعه هایمان در همه دنیا تکثیر شد✌

 

این چرخه ۴۰ سال است که کابوسی برای دشمنان ( آمریکا و متحدانش) شده است.

 

⭕️ در این اوضاع عناصر نفوذی و #خائنان هم با اختلاس و دزدی همسو با دشمنان خارجی به غارت بیت المال پرداختند.

 

⭕️ آنانی که از جنگ رودردو عاجز مانده بودند با سلاح #فرهنگی آتش به جان جامعه زدند؛ شبکه های ماهواره ای و رسانه های رنگارنگ شان یکی پس از دیگری اعلام موجودیت کرد؛ شدند دایه دلسوز تر از مادر؛ دارو ها برای بیماران ما تحریم شد ولی اشک تمساح بر حجاب و عفت و دینداری و اخلاق و اسوه های اسلامی ما ریختند.. تا رمز ماندگاری و پیروزی تاریخی ما را بگیرند: #اسلام را.

 

اما با وجود همه دشمنی ها، همه جهالت ها و همه ضعف ها، دست از اسلام برنخواهیم داشت. چراکه معتقدیم بالاخره یکتاپرستی بر زمین حاکم خواهد شد. این وعده خداست.✌

 

انشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code