مطلبی که امروز میخوام بگم حرف خیلی هاست شاید این حرف شما هم باشه…

چرا در ایران با این همه منابع طبیعی و خدا دادی باز اینهمه مردم از فقر و گرونی می نالند؟؟؟
چرا در ایران با این همه جوانهای خوش فکر و مغزهای متفکر و دانشمند باز برای وزارت علوم رئیس نمی ذارن؟؟؟
چرا در ایران که همه ادعای شیعه اثناعشری بودن را دارند باز این همه فساد و ابتذال وجود داره؟؟؟
چرا در ایران هنوز مشکل اول مملکت مشکل عدم توان مدیریتی مدیران اداریه؟؟؟
چرا در ایران با بارش باران از هوا به زمین خط چهار مترو از زمین میره رو هوا؟؟؟
چرا ……. ؟؟؟؟؟
و هزاران چرای دیگه که اگر پای درد دل هر بچه دبستانی هم بشینی طوماری از این چرا ها برات ردیف میکنه.
امروز منم برای اینکه از قافله پرسشگرا جا نمونم میخوام چند تا چرای جدید بپرسم که شاید کمتر به گوشتون خورده باشه…
چرا در نظام مقدس جمهوری اسلامی هرکسی پست و مقام اداری بالاتر داره و حقوق و مزایای بالاتری میگیره به آرمانهای انقلاب و شهدا بی تفاوت تره؟؟؟
چرا فرزندان کله گنده های اداری که با پول حقوق حلال خدمت به مردم شهید پرور آقاجوناشون سر سفره های رنگین علی وار پوست رو استخون آوردن فاسدتر و ناصالح ترند؟؟؟؟
چرا شهر عالم پرور قم که مزین به قدوم مراجع اعظام تقلیده و همینطور عالم از خونه و کوچه و خیابون و پشت موتور و روی دوچرخه اش می باره باید به ساکت ترین ساکت فتنه رای بده و با نظر های عالمانه شون یه کله علی لاریجانی را بفرستند تو مجلس برای سکوت بیشتر؟؟؟
چرا در مجلس هشتم که همه ی نمایندگانش داد اصولگرایی شون گوش فلک را کر کرده باید قانون حقوق مادام العمر برا خودشون تصویب کنند و طرح نظارت بر نمایندگان را یواشکی بپیچونن؟؟؟
چرا در هر دولتی که به سال آخرش میرسه یکدفعه و خلق الساعه یه فساد مالی گنده از آستینش میزنه بیرون که حتی خودشم از اون شوکه میشه؟؟؟
چرا همیشه یک عده افراد دلسوز هستند که در هر دولتی و در هر دین و ایمانی و در هر حذب و دسته ای که سر کار بیاد حضور دارند و انگار کلا اینا با همه هستند و با هیچکس نیستند؟؟؟؟
چرا اگر به همه ی عالم و آدم تهمت و انگ بزنند یک عده هستند که از همه ی اینا در امانند و انگار هیچکس اینا رو نمی بینه که یه چیزی بهشون بچسبونه؟؟؟؟
چرا باید مصلحت نظام را هاشمی و امثال هاشمی که حتی نمی تونه مصلحت دختر ساندویچ فروش شو مدیریت کنه تعیین کنه؟؟؟
چرا نمایندگان اصولگرا ریاست مجلس را به کسی تقدیم میکنند که با اصولگرایی خیلی فاصله داره؟؟؟
چرا بسیاری از مشکل داران جدی نظام باید یا فرزند یا برادر یا خواهر و یا همسر شهدای بزرگوار باشند؟؟؟
چرا باید قاضی پرونده بزرگ مالی در ابتدای هر جلسه هی به رسانه ها تذکر بده که اگه اسمی از این آقادزدا و خانم دزدا ی محترم بیارین اون وقت سرو کارتون با قانونه و اسم و رسم خودتون و جد و ابادتون ور اعلامیه میکنم میچسبونم به دیوار؟؟؟
چرا هرکه ریش میذاره و لباس یغه اخوندی می پوشه فوری همه بهش میگن حاج آقا حتی اگه نماز نخونه و حتی بعلت زخم معده فصلی روزه هم نگیره و بدلیل فقر مالی خمس وزکاتم نده؟؟؟
چرا هر جوانی که کل هفته رو هرجا دوست داره میره و قلیونشو با هر طعمی که حال میکنه میکشه اونوقت بخاطر نیم ساعت رفتن تو مجلس فلان مداح صدا بلبلی اسمش میشه بچه هیاتی؟؟؟؟
چرا هنوز سران فتنه تکلیفشون مشخص نشده؟؟؟
چرا ماموریت اداری مهدی هاشمی از سرکشی به واحد های دانشگاه آزاد در انگلستان بعد از گذشت چند سال هنوز تموم نشده؟؟؟
چرا تکلیف پرونده فائزه هاشمی هنوز در حاله ای از سکوت به سر میبره؟؟؟
چرا یه بچه شهرستانی به اسم کواکبیان باید بتونه بیاد تهران اونم میدون بهارستان و اونم توی مجلس جمهوری اسلامی و به کل مردم ایران اسلامی جفنگیات تحویل بده؟؟؟
چرا در یه برنامه زنده تلویزیونی که کارشناس مذهبیش و پای ثابت برنامه اش یه آخونده خوش قیافست باید به ولایت فقیه توهین بشه؟؟؟
چرا در یک برنامه زنده تلویزیونی دیگه یه کارگردان سینما که به تازگی مجری شده باید کل قضیه جنبش ولستریت را منکربشه و بگه ۹۹ درصد ساخته تخیل روزنامه نگاران ایرانیه؟؟؟
چرا بعد از حماسه ۹ دی که صدای یا حسین ملت تا عمق تاریک خانه های لجنه های فراماسونری صهیونیستی هم رسید و کاخ دشمنان ولایت را لرزاند باید علی مطهری لب شکری بشه صدای ملت؟؟؟
چرا یه عده با اعداد ۵ + ۱ و ۷+ ۲ و ۴ – ۳ صداشونو تو بوق میکنن و صندلی های مجلس رو که احتمالا ارث باباجونشونه بین خودشون تقسیم میکنن ؟؟؟
چرا باید آیت اله مصباح رو هم در مجلس اصلاحات فوحش بدن هم در مجلس اصولگرا؟؟؟
چرا در مملکتی که سیاستمداراش لاف ولایتمداری میزنن هرکی از خودشون بخواد خداوکیلی ولایی باشه فوحش میخوره؟؟؟
چرا این روزا جبهه پایداری شده سیبل فوحشهای قشنگ قشنگ؟؟؟

دلیل تمام اینها میدونی چیه؟

 

چون به حرف رهبری گوش نمیدیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code