نویسنده دانیال روحانی
اگه با من كاری داشتيد با اين شماره تماس بگيريد 09378641406
به گزارش گروه فرهنگی رویکرد،تابناك ، تسنيم انتشارات «عماد فردا» با عناوین متعددی از تازه‌ترین آثارش از جمله حزب‌اللهی افراطی به نمایشگاه بیست و هشتم کتاب می‌آید. حزب‌اللهی افراطی» نام یکی از زيباترين کتاب‌های این انتشارات است که علی روحانی آن را نوشته و در این کتاب با نگرشی خاص به جبهه مذهبی حزب‌اللهی نگاه شده و در آن نویسنده در راستای تقویت این جبهه گاهی به نقد هم پرداخته که اثر را خواندنی کرده است. این کتاب نیز از جمله کتاب‌هایی است که در نمایشگاه در دسترس مخاطبان خواهد بود و ۱۳ هزار تومان قیمتی است که پشت جلد آن درج شده است.
دانيال : جوانان دين گريز نشده اند ،‌كار فرهنگی بلد نيستيم
بچه هياتی ها بخوانند : آيت الله بهجت می فرمايد: حسينی بشويد نه هياتی ! زيرا اگر هم هيئتی بشويد ، حسين تان را آنگونه كه خود دوست داريد و باب ميلتان است می سازيد و هر كس با ميل شما مخالف باشد می گوييد با حسين (ع) مخالف است ولی اگر حسينی باشيد هيئت و رفتارتان را بر مبنای حسين (ع) می سازيد ! هيئتی شدن كاری ندارد كافيست ريش بگذاريد و با پيراهن مشكی از اين هيئت به آن هيئت برويد ! حسينی شدن است كه مشكل است .

فرقه صوفیه

آیا می دانید که طبق روایتی در مرآت العقول اسلام به ۷۳ فرقه تقسیم میشود که فقط ۱ فرقه آن ناجیه می باشد ( قابل ذکرست که ۱۳ فرقه آن حضرت علی (ع) را بعنوان امام قبول دارند) ولی متاسفانه …..

صوفیه به ۱۸۰ فرقه تقسیم می شود که امام هادی (ع) در رابطه با آنها می فرماید : « الصوفیه کُلهم من مخالفینا و طریقتهم مغایره لطریقتنا » یعنی تمام صوفیان از مخالفان ما هستند و طریقت و خط مشی آنها مغایرت دارد با روش زندگی ما

پیامبر(ص) : روز قیامت بر امتم برپا نشود تا آنکه قومی از امت من به نام ((صوفیه)) برخیزند ، آنها از من نیستند و بهره ای از دین ندارند و آنها برای ذکر دور هم حلقه می زنند و صداهای خود را بلند و صدایی دارند مانند عرعر الاغ ( سفینه البحار ، ج۲ ص۵۸)

 

پیامبر(ص) : ای اباذر در آخرالزمان قومی پیدا می شوند که در تابستان و زمستان لباس پشمینه می پوشند و این عمل را برای خود فضیلت و نشانه زهد و پارسایی می دانند ، آنان را فرشتگان آسمان و زمین لعن می کنند . ( وسایل الشیعه ،‌ج۳ ، ص۳۶۲) ( لباس شهرت حرام است)

 

امام صادق(ع) : آنها ( صوفیان) دشمنان ما هستند ، پس هرکس به آنها میل کند از آنان است و با آنها محشور خواهد شد و به زودی کسانی پیدا می شوند که ادعای محبت ما را می کنند و به ایشان نیز تمایل نشان می دهند ، خودرا به ایشان تشبیه نموده و لقب آنان را بر خود بگذارد و گفتارشان را تاویل میکنند. بدانکه هر کس به ایشان تمایل نشان دهد از ما نیست و ما از او بیزاریم و هرکس آنان را رد کند مانند کسی است که در حضور پیامبر با کفار جهاد کرده است ( حدیقه الشیعه ص۵۶۲).

 

امام رضا (ع) : هرکس نزد او از صوفیه سخن به میان آید و به زبان و دل انکار ایشان نکند از ما نیست و هرکس صوفیه را انکار نماید گویا اینکه در راه خدا در حضور رسول خدا (ص) با کفار جهاد کرده است . ( سفینه البحار ، ج ۲ ، ص۵۷)

 

پیامبر (ص) فرمودند : از مثله کردن حتی سگ هار هم بپرهیزید ، اما صوفیان با یاد و خاطره هند جگرخوار ، بدستور نورعلیشاه جانشین بنیانگذار تصوف در گناباد ، پسرعمه اش میرزا عبدا… را قطعه قطعه نمودند و قسمتی از بدنش را به عنوان گردنبند در گلوی یکی از زنان صوفی کردند.

 

انحرافات صوفیه و دراویش :

۱- بدعت گذارند و با جمع شدن در خانقاه از مسجد فاصله گرفته اند .

۲- معتقد به پلورالیسم دینی هستند.

۳- ادعای کشف و شهود

۴- سرسپاری و دست بوسی و پابوسی وسجده بر قطب

 

کجای اسلام می گوید که کسی که می خواهد مسلمان شود، برای تشرف به اسلام باید غسل اسلام و دیگر غسلهایی که متصوفه آن را به عنوان آداب صوفیه معرفی کرده انجام دهد؟ قابل ذکرست که « غسل اسلام » گنابادی ها ، از غسل تعمید مسیحی ها اخذ شده است.

 

 

جهت مشاهده تمام مطلب فایل زیر را دانلود نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code