نویسنده دانیال روحانی
اگه با من كاری داشتيد با اين شماره تماس بگيريد 09378641406
به گزارش گروه فرهنگی رویکرد،تابناك ، تسنيم انتشارات «عماد فردا» با عناوین متعددی از تازه‌ترین آثارش از جمله حزب‌اللهی افراطی به نمایشگاه بیست و هشتم کتاب می‌آید. حزب‌اللهی افراطی» نام یکی از زيباترين کتاب‌های این انتشارات است که علی روحانی آن را نوشته و در این کتاب با نگرشی خاص به جبهه مذهبی حزب‌اللهی نگاه شده و در آن نویسنده در راستای تقویت این جبهه گاهی به نقد هم پرداخته که اثر را خواندنی کرده است. این کتاب نیز از جمله کتاب‌هایی است که در نمایشگاه در دسترس مخاطبان خواهد بود و ۱۳ هزار تومان قیمتی است که پشت جلد آن درج شده است.
دانيال : جوانان دين گريز نشده اند ،‌كار فرهنگی بلد نيستيم
بچه هياتی ها بخوانند : آيت الله بهجت می فرمايد: حسينی بشويد نه هياتی ! زيرا اگر هم هيئتی بشويد ، حسين تان را آنگونه كه خود دوست داريد و باب ميلتان است می سازيد و هر كس با ميل شما مخالف باشد می گوييد با حسين (ع) مخالف است ولی اگر حسينی باشيد هيئت و رفتارتان را بر مبنای حسين (ع) می سازيد ! هيئتی شدن كاری ندارد كافيست ريش بگذاريد و با پيراهن مشكی از اين هيئت به آن هيئت برويد ! حسينی شدن است كه مشكل است .

علل ابتلاء به استمناء

یکی از چیزهایی که میتواند غریزه جنسی را تحریک نماید به خصوص در جوانان مجرد، پوشیدن لباسهای تنگ و چسبان است؛ مثل شورت، مایو و زیرپوش این نوع لباس ها باید نه زیاد نرم باشند و نه زیاد ضخیم و نه خیلی تنگ وگشاد. 

وضعیت نامناسب حجاب در برخی شهرها و همچنین نبودن حریم در روابط بین دختر و پسرها نیز باعث ایجاد تحریک در نوجوان می‌شود.

مضرات استمناء

بسیاری به غلط می پندارند که خارج شدن منی در خواب بطور غیر ارادی یا نزدیکی شرعی با خودارضایی تفاوتی ندارد و لذا استمنا ضرری ندارد .

فردی که خودارضایی انجام می دهد دستگاه گوارش و کبدش موجب اختلال می شود و این عارضه در پوست نمود می یابد . به قولی رنگ رخساره خبر می دهد از سر دورن !

 

زنای ذهنی و استمنا

متاسفانه یکی از فراگیرترین بیماری های موجود در جامعه ما زنای ذهنی است که ما را از آن گریزی نیست .

روند ایجاد خودارضایی از مرحله انگیزش تا ارگاسم و هیجانات آن سازوکارهایی دارد . سازو کار بدن انسان در حوزه متابولیسم آنست که هر چند وقت یکبار نیاز به تخلیه جنسی دارد

رابطه جنسی یک نیاز طبیعی میباشد اما آیا خود ارضایی می تواند جایگزین رابطه جنسی شود ؟

 

 

راههای پیشگیری خودارضایی

همچنین جلوگیری از ابتلا به بیماری، همیشه امکان پذیر است،‌ ولی راه درمان برخی بیماری‌ها مثل ایدز و برخی از سرطان‌ها هنوز کشف نشده است و عاقبتی جز مرگ ندارد. پس عاقلانه و منطقی این است که همیشه به دنبال پیشگیری باشیم تا به بیماری و سختی‌های آن دچار نشویم.

یکی دیگر از مواردی که شهوت را کم می‌کند، بلند نگه داشتن موهای بدن به غیر از عورت و زیر بغل ها است.

شناخت طبع و مزاج برای هر فردی لازم و ضروری است و از طریق آن می توان بسیاری از مشکلات را که معمولا برای انسان پیش می آید درمان و پیشگیری کرد .

روش درمان خودارضایی

اولین قدم برای حل هر مشکلی این است که باور داشته باشیم مشکلمان قابل حل است.

تدریجی بودن درمان از نکات مهمی است که باید مورد توجه فرد مبتلا قرار گیرد.

شاید مهم‌ترین نکته در درمان خودارضایی، اراده و خواست خود فرد باشد. اگر نوجوان مبتلا نخواهد خودش را درمان کند، می‌تواند با قاطعیت گفت که درمان امکان ندارد

همانطور که استمناء یک بیماری روحی است، باید از همین راه نیز درمان شود. به محض گناه و ارتکاب مایوس از رحمت الهی نباشید و با توبه مجددا” راه پاکی را فراگیرید و سعی کنید که تکرار نشود.

همجنس گرایی

شامل: عوارض پزشکی لواط، عذاب های شدید اخروی، عوامل و ریشه ها، راهکارهای درمان، احادیث، احکام آن و…

 

«لواط» یا «همجنس بازی» از راه های انحرافی ارضای غریزه جنسی است که عوارض و عذاب های شدید دنیوی و اخروی را به دنبال دارد.

 

پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) در روایتی تکان دهنده میفرمایند:
هر کس با مردی یا پسری اغلام کند(لواط کند) خداوند او را در حالی محشور می کند که از مردار گندیده تر است و مردم از بوی بد او اذیت میشوند، به جهنم داخل میشود و میفرماید که او را به میخ های آهن برآن تابوت بدوزند و درعذابی باشد که اگر رگی از رگهای آن را بر ۴۰۰ هزار نفر بگذارند همه بمیرند…