سرویس اغواگر ایرانسل؛ بمب صوتی مُخَنَّث

ایرانسل با ارائه سرویسی که در ادبیات دینی به «بمب صوتی مُخَنَّث» شبیه است، بیشترین ضربه را به درآمد خود خواهد زد! سرویس اغواگر جدید که صدای دختر را به پسر و صدای پسر را به صدای دختر تبدیل می کند، سبب بی اعتمادی خانواده ها و مردم خواهد شد و این سیمکارت را منزوی خواهد کرد. یکی از علائم آخرالزمان، تشبه مرد و زن به یکدیگر است که زمینه سوء استفاده بسیاری فراهم خواهد کرد. این کار چه ضرورت یا حتی مزیت نسبی دارد؟ اگر ایرانسل این بمب صوتی مخنث را خنثی نکند، جامعه، مراجع دینی و نهادهای فرهنگی و نظارتی وارد عمل خواهند شد. وقتی کاربری از این سرویس اغواگر استفاده می کند، آیا راهی می ماند که مخاطب بفهمد طرف مقابلش پسر یا دختر است؟ آیا این کار از مصادیق روشن «تشبه زن به مرد و مرد به زن» نیست؟

بمب صوتی مخنث و آخرالزمان

روایاتی از علائم آخرالزمان یا هنگام ظهور وجود دارد که این بلاهت ها را پیشگویی کرده است:

الف. علائم آخرالزمان: پیامبر خدا (ص) در حدیث «أشراط الساعه» به گناهان و بدعتهای زیادی اشاره می کند که یکی از آنها، «تشبه مردان و زنان به یکدیگر» است: «وَ تَشَبَّهَ الرِّجَالُ بِالنِّسَاءِ وَ النِّسَاءُ بِالرِّجَال»

ب. علائم ظهور: امام صادق در پاسخ به زمان ظهور امام زمان فرموده اند: قائم ما هنگامی خروج می کند که مردان خود را به زنان و زنان خود را به مردان، شبیه می کنند: «یَخْرُجُ قَائِمُکُمْ قَالَ إِذَا تَشَبَّهَ الرِّجَالُ بِالنِّسَاءِ وَ النِّسَاءُ بِالرِّجَال»

واقعیت های جامعه

واقعیت های جامعه به عیان نشان می دهد که چگونه موارد ذکر شده در حدیث «علائم قیامت» یک به یک آشکار شده است، از هم جنسگرایی تا تشبه مردان و زنان به یکدیگر و گناهان دیگری مثل زنا و ربا. فرض کنید که تشبه مرد به زن و زن به مرد جائز باشد. با تشبه زن و مرد به یکدیگر، ضمن اختلالات جدی در نظام جامعه اسلامی، زمینه سوء استفاده بسیار زیادی نیز فراهیم می شود. مثلا برادری با گوشی خواهرش به دوستان خواهرش زنگ می زند و با دوست خواهرش با کد صدای زنانه شروع به صحبت می کند و از اندام خود و وی و مسائل زنانه سخن می راند و همه را ضبط کرده، در اختیار شبکه های فحشا قرار می دهد. یا … .

اگر زنی خود را به مرد شبیه کند و یا برعکس، در واقع با حکمت و مشیت الهی در افتاده و علم و حکمت الهی را در این موضوع لگد کرده است و پیامد این ناسپاسی، لعنت و دوری از رحمت الهی است. در اصول کافی و دیگر کتب اربعه، روایاتی در باره حرمت تشبه زنان به مردان آمده است، علاوه بر کتب اربعه، در جلد ۱۷ وسائل الشیعه، ص ۲۸۴، بخشی است باعنوان «بَابُ تَحْرِیمِ تَشَبُّهِ الرِّجَالِ بِالنِّسَاءِ وَ النِّسَاءِ بِالرِّجَالِ». در ج ۱۳، ص ۲۰۲ مستدرک الوسائل نیز روایاتی در بخشی با همان عنوان آمده است. و علاوه بر آن روایات دیگری نیز دال بر این مضمون است؛ مانند: «لَعَنَ اللَّهُ … الْمُتَشَبِّهِینَ مِنَ الرِّجَالِ بِالنِّسَاءِ وَ الْمُتَشَبِّهَاتِ مِنَ النِّسَاءِ بِالرِّجَال …» الکافی، ج ۸، ص ۶۹ و نیز در وسائل‏الشیعه، ج ۱۷، ص ۲۸۴. خداوند لعنت کرده است زنان و مردانی که خود را به جنس مخالف شبیه می کنند.

 

نظر مشهور فقها و نیز مراجع معظم تقلید بر حرمت تشبه زن و مرد به یکدیگر:

«آیه اللّٰه السیّد محسن الخرازی: ذهب مشهور الفقهاء إلى حرمه تشبّه الرجل بالمرأه و بالعکس». مجله فقه أهل البیت علیهم السلام (بالعربیه)، ج ۹، ص ۱۶۳.

 

بستر طراحی سرویس تشبه هویت زنان و مردان در ایرانسل

پیامبر خدا به امیرالمومنین فرمودند که ای علی! با شهوت زنان دیگر با همسرت هم بستر مشو که می ترسم اگر فرزندی از شما آمد، حالات جنس مخالف داشته باشد۴ بستر این کار هم زنان متبرجی و بدحجابی هستند که باعشوه رفتار می کنند و با ناز سخن می گویند تا در دل مردان نا محرم راهی بیابند. واقعاً برخی رفتارها را نگاه کنید، مدیر با منشی، همکار و همکار و همکلاسی و …، انگار از زن و شوهر هم زن و شوهرترند!

 

هشدار!

 ضروری است که خود سامانه ایرانسل، پیش از تخریب خانواده ها و حرمت شکنی بیشتر شریعت اسلامی و نیز ورود مراجع معظم تقلید در تحریم این سرویس ضد اخلاق و دین، اقدام به خنثی سازی «بمب مخنث صوتی» یاد شده و حذف آن سرویس اغواگر بنمایند. در غیر این صورت، با توجه به حساسیت مرکز پژوهش های اسلامی مجلس شورای اسلامی و کمیسیون فرهنگی مجلس، اقدامات لازم انجام خواهد شد. علاوه بر این، واکنشهای جامعه دینی برای شرکت ایرانسل، درس آموز خواهد بود و بایکوت سیمکارت های یاد شده و ضرری بسیار فراتر از سود حاصل از این سرویس اغواگر را در پی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code